Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
76 112 €
148 862.13 лв.

(1 248 €, 2 440.88 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 17:34 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 178 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

оф.25699

МАЛКА СГРАДА! СРЕДЕН ЕТАЖ! Предлагаме Ви да закупите едностаен апартамент състоящ се от: хол с кухня, отделена спална част , баня с тоалетна, антре и тераса. Жилището се продава на шпакловка и замазка, което Ви дава възможността да го довършите и обзаведете по Ваш собствен вкус. Намира се в близост до училища, детски градини, автобусни спирки, хранителни магазини, ресторанти, паркове, детски площадки и др. Имотът е идеален както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус. За контакт: email: info@avangardrealestate.bg; За още актуални оферти: www.avangardrealestate.bg
Особености
Тухла
Асансьор
Интернет връзка
Саниран
За контакт:
0883355531

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Ренета Арнаудова
0883355531
Офис: гр.Пловдив бул.Освобождение 32 етаж 6 офис 24
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0883355503;0883355512;0883355514;0883355516;
АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
avangardimoti.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, гр. Пловдив бул Освобождение 32 , етаж 6 , офис 24
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1a177686846445627

76 112 €
148 862.13 лв.
История на цената